01/08/2012
 
12/09/2012

פרופיל ותקנון

פרופיל ותקנון

קומטופ - מעבדת שירות ומכירות מתמחה במתן מגוון פתרונות למיכון משרדי: מדפסות לייזר, מכונות צילום, פקסמיליות, מכשירים משולבים, מגרסות ועוד.


בין שירותי החברה:
• אספקת חומרים מתכלים
• שירות אחזקה ותיקונים
• שיווק ומכירה
• אפשרות לטרייד אין (מכשירים מיד שנייה)
• שירות באתר הלקוח

בנוסף למעבדה המרכזית הממוקמת במרכז רמת גן, לחברה צוות טכנאי שטח מוסמכים הנותנים מענה מיידי לכל פנייה ומתאימים ללקוחות פתרונות מקיפים לכל צורכי המשרד.

השירות המעולה שמעניקה החברה כולל אספקת מכשיר חלופי בזמן שהמכשיר שלכם נמצא בתיקון.

שירותי החברה היעילים והמהירים מיועדים לחברות, מוסדות, ארגונים, משרדים ועסקים קטנים.

  קומטופ נוסדה בשנת2001 ומשרדיה ממקומים ברמת גן
* החברה פועלת בתחום המיכון המשרדי ומתמחה במכירה ומתן שירות למערכות ומוצרי מיכון משרדי.
* צוותנו מונה כעשרה אנשים בעלי שנים רבות של ניסיון אישי ומוכח בתחום הניהול, מכירות, שירות לקוחות ותמיכה.
* חברת קומטופ עובדת עם מיטב היצרנים בשוק ודואגת להעמיד לרשות הלקוח את מיטב המוצרים המובילים ומהמתקדמים ביותר בתחום המיכון המשרדי.
* החברה עובדת עם ספקים ומשווקים מורשים בלבד על מנת לספק ללקוח מוצרים מקוריים, איכותיים ומקצועיים בעלי אמינות גבוהה.
.הייחודיות שלנו:
* חברת קומטופ מתחייבת כיום למחירים האטרקטיביים בשוק בכל מוקדי המכירות שלה הן באתר האינטרנט והן דרך אנשי המכירות והשיווק בשטח וממשרדי החברה.
* מערך החברה מונה צוות מיומן ועתיר ניסיון אשר אחראי להתאים את המוצר המושלם בהתאם לפרופיל הלקוח וצרכיו.
* מתן שירות אדיב ומקצועי ביותר עבור כל המוצרים המשווקים על ידינו הכולל התקנות אצל הלקוח המלוות בהדרכה מקצועית.
* מגוון עצום של המוצרים הטובים והחדישים ביותר בתחום המיכון המשרדי הכולל אחריות של היצרן.
* באחריותנו לספק שירות תיקונים ותמיכה במהירות המרבית על ידי צוות מיומן בעל היכרות מעמיקה עם מגוון המוצרים בשוק.
המוצרים שלנו:
* קומטופ מספקת מגוון של מוצרי מיכון משרדי של מיטב המותגים בתחום כמו XEROX, HP, SUMSUNG, LEXMARK ועוד רבים וטובים...
* כל סוגי המדפסות (לייזר, שעווה, מכונות משולבות) בצבע ובשחור: החל ממדפסות ביתיות לשימוש אישי ועד מדפסות מקצועיות לשימוש משרדי מקיף המדפיסות עד עשרות דפים בדקה.
* חומרים מתכלים לכל סוגי המדפסות והמכונות משולבות כגון טונרים, ראשי דיו, תופים ועוד...
נשמח לראותכם בין משפחת לקוחותינו הגדולה:
* קומטופ תשמח לראותכם בין קהל לקוחותינו הגדול הנהנים ממגוון רחב של מוצרים בעלי מחירים אטרקטיביים במיוחד.
* קומטופ מספקת שירותים לאלפי לקוחות מרוצים, כאשר על קהל לקוחותינו נמנים: חברות תעשייה מהגדולות בארץ, חברות היי-טק, תעשיות ביטחוניות ומשרדי ממשלה, אוניברסיטאות, מכללות, בתי חולים, משרדי עריכת דין וראיית חשבון, משרדי פרסום ועוד מגוון רחב של בתי עסק.
תקנוןהחברה:
 
מנהלי האתרקומטופ אתר ברשת האינטרנט המשמש כקטלוג וחנות למדפסות ,סורקים, טונרים ומתןשירות תיקונים לציוד הנ"ל. האתר מתופעל ע" קומטופ מעבדות שרות ומכירה " ,אשר מוכרת ומשווקת מדפסות ,סורקים וטונרים  החל משנת 2001, כל הזכויות לתכנים, לתוכנה והעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורות ל"קומטופ מעבדות שרות ומכירה ".
 
אופן הקנייה -רשאי לקנות באתר כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפקבישראל או תאגיד רשום בישראל. באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות , התמונותנועדו להמחשה בלבד ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים , משתמש באתר יכול להוסיף לסלהקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו, המשתמש יכול לשנות כמויות להוסיףולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת , כמו כן ניתן לשמור את ההזמנה מבלי לסיימה עלשרתי האתר ולהמשיכה במועד מאוחר יותר, בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה .
 
תשלום -התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי , כאשר יש אפשרותלקנייה בתשלומים, ללא ריבית,בהתאם לגובה הקנייה, החיוב בפועל נעשה לאחר הכנת החבילהוסמוך לשליחתה החיוב בכרטיס הוא טלפוני והמשלוח יסופק אך ורק לאחר אישור טלפוני של פרטי ההזמנה בחברת קומטופ
 הזמנה באתר -   מינימום הזמנה באתר - 150 ש"ח  !

 
הכנתההזמנה -כל הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי שלנו דרךקבע וזמינים לאספקה מיידית , במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי , אנו מתחייביםלהודיע טלפונית ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח את מועד משלוח הפריט החסר. ובכל מקרה לא נעכב משלוח בגלל פריט חסר ללא ידיעת הלקוח  , ככלל פריטים חסרים ישלחובנפרד תוך פרק זמן קצר ובתנאי כי הם קיימים במלאי היבואן או היצרן ולא נחייב בדמימשלוח על הפריטים שהיו חסרים. יודגש כי הודעה בדבר אי המצאות פריט במלאי תימסר ביוםהעסקים הסמוך למועד ההזמנה ותינתן ללקוח האפשרות לבטל הזמנתו ללא כלעלות.
 
משלוח -אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ , המשלוח נעשהבאמצעות שליחים של החברה או דואר שליחים או UPS. לקוחות עסקיים אשר משרדיהם ממוקמים באזורי המרכזיקבלו את המשלוח ישירות למשרדם על ידי עובדי קומטופ. להנהלת קומטופ הזכות המלאה להחליט האם המשלוח יעשה באמצעות שרותי לוגיסטיקה של קבלנילוגיסטיקה ושילוח אחרים או באמצעות עובדי קומטופ. וכל זאת לפי שיקול דעתההבלעדי ( המשלוח הינו חינם באזור גוש דן 03 בלבד )
 
החזרת מוצרים -ניתן להחזיר כל מוצר שלם ובאריזתו המקורית תוך 14 ימים, במידהוהמוצר אינו נפתח מאריזתו המקורית ואינו נפגם בכלל, ואנו נזכה את כרטיס האשראי אונשלח המחאה במלוא ערכו של המוצר המוחזר , על הפריטים המוחזרים להגיע אל משרדינוברחוב בן גוריון 112 ר"ג  כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה. פריטים אשרנפגמו במשלוח יוחלפו על ידנו בפריט זהה ללא כל תמורה כאשר המשלוח יעשה על ידנו ללאכל תמורה , מיד עם הגעת הפריט הפגום למשרדנו.
 
אחריותלמדפסות-תנתן תעודת אחריות של היבואן מובהר בזאת כיהאחריות לעבודה תקינה של המוצר מוטלת על היבואן ויצרן הציוד על פי כתב האחריותהמצורף לפריט ואם חלה תקלה בפעולתו על הצרכן לפנות ליבואן על פי כתב האחריות שבידו .
 
אחריות לראשי דיווטונרים -על הקונה לוודא לפני פתיחת האריזה של המוצר כי הוא מתאיםלדגם המדפסת שברשותו במידה והקונה נוכח לדעת כי המוצר אינו מתאים לצרכיו, הוא זכאילהחזירו תוך 14 ימים שלם ובאריזתו המקורית אל משרדינו בן גוריון 112 ר"ג כאשר הוצאותהמשלוח למשרדינו חלות על הקונה ואנו נזכה את כרטיס האשראי או נשלח המחאה במלוא ערכושל המוצר המוחזר, למעןהסר ספק מובהר כי לא נוכל לזכות ראש דיו או טונר אשר אריזתונפתחה.ראשי דיו וטונרים אשר מוציאים תוצאות הדפסה גרועותאשר בעייני הלקוח נראים לכאורה פגומים , יש לשלוח אלינו לצורך בדיקה במעבדת היבואןאנו מתחייבים להחזיר את הפריט הנבדק תוך 14 ימי עבודה , ראש דיו או טונר אשר נסתםאו נפגם במהלך השימוש יתוקן במעבדות היבואן ויוחזר ללקוח להמשך שימוש , במידהוהפריט אינו ניתן לתיקון אנו נחליפו בפריט חדש וזאת על פי שיקול דעתנוהבלעדית.
 
הצהרתפרטיות-על מנת להשלים אתהקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים , שם , שם חברה מס תעודת זהות או ח.פכתובתו כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו , מובהר כי כל הפרטים הנמסריםמועברים אלינו כשהם מוצפנים אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורךמשלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי , להוציאחברת האשראי .

מנחם בגין 14, רמת גן, טל'(רב קווי): 6700505 – 03, פקס: 6709351 – 03
דוא"ל:comtop@netvision.net.il
שעות פעילות: א'- ה' 09:00 – 19:00